Autor Tema: Stručni ispit  (Posjeta: 5645 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline admin

• Administrator
  • Sr. Member
Stručni ispit
« u: Srpanj 15, 2009, 08:56:36 prijepodne »
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2009, 09:00:27 prijepodne od admin »

Offline IP

• Full Member
Odg: Stručni ispit
« Odgovori #1 u: Srpanj 15, 2009, 10:40:12 prijepodne »
Ide li tko uskoro na stručni ispit ili je bio?

Offline Hrvoje B

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #2 u: Srpanj 15, 2009, 11:24:12 prijepodne »
osobno ne vidim smisla da se sad polaze pa onda opet nakon 2 godine (mozda se ne polaze opet nego vrsi direktan prijepis, to ne znam).
imam pravovaljanu diplomu, al nije u skladu sa zakonom. 
Moto GTF-a.
"Svi govore ovo ono,a svi su zaposleni" :

Offline EPP

• Sr. Member
« Odgovori #3 u: Srpanj 15, 2009, 12:52:32 poslijepodne »
Ja bila nedavno, u jeku ispita na razlikovnom, pa nisam polozila.Bila sam dan prije na pripremama, za koje mogu reci da su super, jer onaj glavni tajnik /Ban Ki Mun/ispituje na strucnom.polagala sam s visokom, pa su me dosta pitali iz predmeta elemeti visokogradnje , zidane i betonske, bez obzira sto ja te predmete do razlikovnog nisam slusala. nespreman ne treba ici,  jednom za svagda, jer se blamiras bez veze.nezgodno je to sto cekas 6 mjeseci do godinu dana od prijave i kad te pozovu ne mozes birati.moras izac.bio spreman ili ne.ako je nekome uvjet na poslu strucni i ako ima mogućnost polagati s višom, neka ide tako, a poslije polozi razliku, jer mu dvije godine mogu predstavljati problem u slucaju promjene radnog mjesta i neimanja polozenog strucnog ispita. trebalo bi mjesec dana postenog učenja.materijali se dobiju na pripremama.treba obratiti paznju na najfriskije zakone koje pitaju.ne odustaju od toga.

Offline IP

• Full Member
« Odgovori #4 u: Srpanj 15, 2009, 03:57:42 poslijepodne »
EPP možeš li napisati koja je točno procedura za prijavu i pristupanje stručnom ispitu?

Offline EPP

• Sr. Member
« Odgovori #5 u: Srpanj 16, 2009, 09:48:20 prijepodne »
Odes na stranice Ministarstva, tamo imas sve napisano, napamet ne znam.treba obrazac SIG 1, treba ovjerena radna knjizica kod javnog biljeznika, te takodjer ovjerena diploma i izjava poslodavca da radis to i to. nekih 20 kn biljega i odes na uruzbeni u mzopu, i cekas.ili svaki drugi dan provjeravas listu na stranicama ministarstva.čeka se otprilike 6-8 mjeseci.

Offline Hrvoje B

• Global Moderator
  • Hero Member
Re: Stručni ispit
« Odgovori #6 u: Rujan 14, 2009, 09:42:39 prijepodne »
jel se ovdje ista pomaklo, tj da bude direktan, da li tko zna da li se vrši prepis položenog stručnog ispita za slučaj da se isti obavio kao dipl.ing.geot, a u meduvremenu završio razlikovni studij i stekao stručni naziv dipl.ing.grad?
imam pravovaljanu diplomu, al nije u skladu sa zakonom. 
Moto GTF-a.
"Svi govore ovo ono,a svi su zaposleni" :

Offline n.c.

• Newbie
  • *
« Odgovori #7 u: Veljača 16, 2010, 07:36:47 prijepodne »
Priča se neslužbeno da novo nanovo

Offline IP

• Full Member
« Odgovori #8 u: Svibanj 24, 2010, 11:45:28 prijepodne »
Priča se neslužbeno da novo nanovo

Nije baš tako.

Mi sada možemo polagati jedino za voditelja geotehničkih radova. Polaže se opći dio plus dio iz struke. I sve položeno se prizna. Nakon nove diplome. opći dio nam se naravno prizna a onda ako netko treba novi dio iz struke polaže se samo taj predmet.
« Zadnja izmjena: Svibanj 24, 2010, 12:33:21 poslijepodne od data »